Zatrudniamy najlepszych z najlepszych.

    • Nasza Kierowniczka Działu Handlowego w Jeleniej Górze została Mistrzem Polski sprzedawców marki Škoda.
    • Lakiernicy naszego Centrum blacharsko-lakierniczego słyną z jakości przeprowadzanych prac.
    • Mechanicy naszego Serwisu diagnozują błędy i usterki z którymi nie mogły poradzić sobie inne serwisy.

    Aktualne oferty pracy:

    Doradca Klienta w Call Center

      miejsce pracy: Jelenia Góra

      Zakres obowiązków:
      – telefoniczna i mailowa obsługa Klientów w zakresie udzielenia informacji na temat oferty firmy, umawiania i planowania prac serwisu,
      – utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami,
      – aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi relacji biznesowych,
      – oferowanie i sprzedaż usług serwisowych,
      – współpraca z innymi działami.

      Oczekujemy:
      – wykształcenie min. średnie,
      – dyspozycyjności, odpowiedzialności, komunikatywności,
      – dobrej znajomości obsługi komputera,
      – otwartości w nawiązywaniu kontaktów i wysokiej kultury osobistej,
      – dynamizmu w działaniu, entuzjazmu i zaangażowania w pracę.

      Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży.

      Oferujemy:
      – stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełen etat,
      – możliwość rozwoju w strukturach firmy,
      – ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      – opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ulgi pracownicze.

      Blacharz samochodowy

        – wykonywanie napraw blacharskich i wymiana uszkodzonych elementów pojazdów,
        – montaż i demontaż elementów,
        – przestrzeganie prawidłowej technologii napraw.

        Oczekujemy:
        – doświadczenia w pracy przy naprawie i wymianie elementów blacharskich samochodów,
        – znajomości techniki napraw blacharsko-lakierniczych,
        – zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych,
        – dobrej organizacji pracy,
        – prawo jazdy kat. B.

        Oferujemy:
        – stabilne zatrudnienie,
        – umowa o pracę na pełen etat,
        – atrakcyjny system wynagradzania,
        – możliwość rozwoju zawodowego,
        – opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ulgi pracownicze.

        Aplikację prosimy przesłać mailowo na adres: praca (at) ultima-auto.pl lub wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.

          Imię i Nazwisko*
          Telefon*
          Opisz siebie w kilku zdaniach (kim jesteś, co lubisz i dlaczego chcesz z nami pracować)*
          Stanowisko
          Dołącz CV w formacie PDF

          Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.
          Masz pytania? Zadzwoń!
          +48 75 777 07 57