Zatrudniamy najlepszych z najlepszych.

    • Nasza Kierowniczka Działu Handlowego w Jeleniej Górze została Mistrzem Polski sprzedawców marki Škoda.
    • Lakiernicy naszego Centrum blacharsko-lakierniczego słyną z jakości przeprowadzanych prac.
    • Mechanicy naszego Serwisu diagnozują błędy i usterki z którymi nie mogły poradzić sobie inne serwisy.

    Aktualne oferty pracy:

    Blacharz samochodowy

      miejsce pracy: Jelenia Góra

      Zakres obowiązków:
      – wykonywanie napraw blacharskich i wymiana uszkodzonych elementów pojazdów,
      – montaż i demontaż elementów,
      – przestrzeganie prawidłowej technologii napraw.

      Oczekujemy:
      – doświadczenia w pracy przy naprawie i wymianie elementów blacharskich samochodów,
      – znajomości techniki napraw blacharsko-lakierniczych,
      – zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych,
      – dobrej organizacji pracy,
      – prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy:
      – stabilne zatrudnienie,
      – umowa o pracę na pełen etat,
      – atrakcyjny system wynagradzania,
      – możliwość rozwoju zawodowego,
      – opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ulgi pracownicze.

      Diagnosta w Stacji Kontroli Pojazdów

        – wykonywanie badań technicznych pojazdów w  Stacji Kontroli Pojazdów,
        – przestrzeganie procedur obowiązujących w Stacji Kontroli Pojazdów,
        – dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

        Oczekujemy:
        – uprawnień diagnosty samochodowego do wykonywania badań technicznych pojazdów,
        – doświadczenia w pracy na wyżej wymienionym stanowisku,
        – prawo jazdy kat. B,
        – odpowiedzialności i rzetelności.

        Oferujemy:
        – pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie.

        Doradca / Kosztorysant Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

          – obsługa klienta podczas procesu likwidacji szkód komunikacyjnych,
          – nadzór nad procesem naprawy,
          – kalkulacja kosztów naprawy pojazdów (kosztorysant),
          – wykonywanie dokumentacji fotograficznej pojazdów po kolizji,
          – współpraca z ubezpieczalniami.

          Oczekujemy:
          – znajomości budowy pojazdów,
          – chęci nauki i rozwoju zawodowego,
          – sprawnej obsługi programów MS Office,
          – bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
          – umiejętności pracy w zespole.

          Oferujemy:
          – pełne przyuczenie do wykonywania obowiązków na tym stanowisku,
          – możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
          – dobre zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy,
          – zniżki na firmowe produkty i usługi,
          – pracę w zgranym zespole.

          Aplikację prosimy przesłać mailowo na adres: praca (at) ultima-auto.pl lub wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.

            Imię i Nazwisko*
            Telefon*
            Opisz siebie w kilku zdaniach (kim jesteś, co lubisz i dlaczego chcesz z nami pracować)*
            Stanowisko
            Dołącz CV w formacie PDF

            Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.
            Masz pytania? Zadzwoń!
            +48 75 777 07 57