Zamknij kartę pojazdu

Spełnij swoje marzenia

Kia Stinger to samochód inspirowany duchem kultowego gran turismo. Jego stylistyka i osiągi zapierają dech w piersiach. Został stworzony z pasji do motoryzacji i dalekich podróży w komfortowych warunkach i dobrym stylu. Stinger wprowadza zupełnie nową jakość jazdy i dostarcza niesamowitych wrażeń. Droga i czas spędzony za kierownicą stają się równie ważne jak cel podróży.Kia Stinger to samochód inspirowany duchem kultowego gran turismo. Jego stylistyka i osiągi zapierają dech w piersiach. Został stworzony z pasji do motoryzacji i dalekich podróży w komfortowych warunkach i dobrym stylu. Stinger wprowadza zupełnie nową jakość jazdy i dostarcza niesamowitych wrażeń. Droga i czas spędzony za kierownicą stają się równie ważne jak cel podróży.Kia Stinger to samochód inspirowany duchem kultowego gran turismo. Jego stylistyka i osiągi zapierają dech w piersiach. Został stworzony z pasji do motoryzacji i dalekich podróży w komfortowych warunkach i dobrym stylu. Stinger wprowadza zupełnie nową jakość jazdy i dostarcza niesamowitych wrażeń. Droga i czas spędzony za kierownicą stają się równie ważne jak cel podróży.

Perfekcyjna pod każdym względem

Stworzony z pasji do motoryzacji w duchu kultowego gran turismo, Stinger został laureatem prestiżowej nagrody EyesOn Design 2017. To stylowe auto zachwyca imponującymi, sportowymi osiągami, wyrafinowaną elegancją i nowoczesnymi technologiami.

Inteligentne technologie

Stinger zachwyca wyrafinowanym stylem i wygodnym wnętrzem, które obiecuje najwyższy komfort nawet podczas bardzo długich podróży. To esencja legendy gran turismo we wszystkich jej aspektach.

Niezwykła dynamika i moc

Wydłużona maska Stingera kryje pod sobą niezwykłą moc. Do wyboru są 3 jednostki napędowe(1): 2-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy, podwójnie doładowany silnik V6 o pojemności 3.3 l oraz turbodoładowany diesel 2.2 l. Niezależnie od wariantu, na który się zdecydujesz, od razu poczujesz, czym jest podróż w stylu legendarnego gran turismo. Godna pozazdroszczenia prędkość maksymalna, niezwykłe przyspieszenie i mnóstwo niezapomnianych wrażeń z jazdy w pakiecie.

Gran Turismo z 7-letnią gwarancją

Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją na 7 lat lub 150 000 km (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Jeżeli samochód poddawany był regularnym przeglądom gwarancyjnym, gwarancja ta jest bezpłatna i przechodzi na kolejnych właścicieli(5). Obejmuje ona także 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy(6) oraz usług Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom®(4).

Wszystko, czego tylko potrzebujesz

Celem naszych inżynierów było skonstruowanie auta, które dawałoby kierowcy pełną kontrolę nad pojazdem i zapewniało najwyższy komfort, nawet podczas bardzo długich podróży. Wnętrze Kia Stinger zostało wyposażone w intuicyjne w obsłudze, zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, inteligentnej łączności, komfortu oraz rozrywki. Zadbaliśmy o to, by każda chwila spędzona za kierownicą dostarczała radości.

Nasza wizja Gran Tourismo to także dążenie do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas podróży. Dlatego Kia Stinger jest wyposażona w innowacyjne technologie DRIVE WiSE(5). Stanowią one nieocenione wsparcie dla kierowcy podczas jazdy. Wykrywają potencjalne zagrożenia i powiadamiają o nich. A w razie konieczności reagują, rozpoczynając na przykład proces hamowania.

Wyposażenie

    Technologia

      Potrzebujesz finansowania?

      Dowiedz się ile wyniesie miesięczna rata