Buenos Dias Jelenia Góra!

  Właściciele samochodów marki SEAT i CUPRA mogą już skorzystać z usług autoryzowanego serwisu na terenie Jeleniej Góry. W związku z coraz większą liczbą hiszpańskich aut w regionie, jako, wieloletni dostawca samochodów i firma roku 2022, zdecydowaliśmy się na poszerzenie swojej oferty. Dzięki temu kierowcy nie muszą już pokonywać kilkudziesięciu kilometrów, by zadbać o swój pojazd

  Coraz więcej samochodów hiszpańskich producentów jeździ po polskich drogach. W ubiegłym roku CUPRA osiągnęła jeden z najwyższych wyników sprzedażowych, dostarczając ponad 150 000 modeli – to wzrost o ponad 92%. Z bardzo dobrym wynikiem rok zakończył również SEAT – prawie 400 000 sprzedanych pojazdów. Niestety w okolicy Jeleniej Góry czy Wałbrzycha nie było do tej pory autoryzowanego serwisu SEATA i CUPRY. Od początku roku taki punkt funkcjonuje u nas w Ultimie Auto – marce, która od 25 lat dostarcza i dba o samochody mieszkańców naszego miasta i okolic.

  – Widzimy potrzeby swoich klientów, więc rozszerzamy ofertę tak, by móc na nie odpowiadać. Do tej pory kierowcy zmuszeni byli pokonać kilkadziesiąt kilometrów do Wrocławia, by naprawić swój samochód, dlatego do portfolio marek naszej firmy dołączyły dwie kolejne, których brakowało w okolicy – mówi Arkadiusz Maksymowicz, Dyrektor obsługi posprzedażnej w Ultimie Auto.

  W nowo otwartym serwisie świadczymy pełen zakres usług: naprawy i przeglądy gwarancyjne, naprawy pogwarancyjne oraz realizację bezpłatnych akcji serwisowych SEAT i CUPRA z użyciem oryginalnych części. Kompleks mieści się w budynku serwisu Skody przy ulicy Cieplickiej 106. Na sektor naprawczy składają się między innymi: przestrzenna hala ze stanowiskami obsługowymi oraz hala magazynowa. W odpowiednio przygotowanej strefie klienci, przy dobrej kawie i ulubionym serialu, będą mogli spędzić czas w oczekiwaniu na realizację usługi.

  – Zapraszamy właścicieli SEATA i CUPRY na serwisowe przeglądy i naprawy. Samochodami zajmie się nasza wykwalifikowana załoga, która od lat obsługuje markę Skoda – komentuje Arkadiusz Maksymowicz.

   Serwis przy ul. Cieplickiej 106 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00. O profesjonalną obsługę klienta zadba zespół doświadczonych doradców oraz przeszkoleni technicy z zakresu mechaniki i elektromechaniki grupy Volkswagen. Wizyty umówić można dzwoniąc na numer: 75 777 0 757.