CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE SEZONOWEJ SKODA, SEAT, CUPRA?

  CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI

  Regularne czyszczenie klimatyzacji to klucz do zdrowego i komfortowego wnętrza pojazdu.
  Czyszczenie klimatyzacji i wymiany filtra przeciwpyłowego pozwala na skuteczne zapobieganie rozwoju bakterii oraz zbierania się kurzu i alergenów. Zadbaj o zdrowie swoje i pasażerów.

  WYMIANA KLOCKÓW I TARCZ HAMULCOWYCH

  Hamulce to jeden z najważniejszych systemów w Twoim samochodzie. Regularna wymiana zużytych klocków i tarcz hamulcowych zapewnia skuteczne hamowanie i skraca drogę hamowania, co jest kluczowe w sytuacjach awaryjnych.

  WYMIANA OLEJU I FILTRA OLEJU

  W trakcie pracy silnika, olej gromadzi różne zanieczyszczenia, w tym kurz, osady i produkty spalania. Systematyczna wymiana oleju i filtra pozwala pozbyć się tych zanieczyszczeń, co przekłada się na sprawniejsze działanie silnika oraz wydłużenie jego żywotności.

  WYMIANA OLEJU W SKRZYNI BIEGÓW DSG

  Wymieniając olej w DSG, zapewniasz utrzymanie odpowiednich parametrów pracy, a więc odpowiedniego smarowania, przenoszenia obciążeń oraz odprowadzania ciepła oraz oczyszczania skrzyni z zanieczyszczeń, a tym samym wydłużoną jej trwałość.

  WYMIANA ROZRZĄDU

  Wymiana rozrządu jest na tyle rzadką czynnością, że nie należy jej odkładać. Jest to szczególnie ważne w przypadku samochodów używanych z większym przebiegiem. Upewnij się, że tę usługę powierzysz wyłącznie profesjonalistom.

  Umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie Škoda, Seat, Cupra

  UMÓW WIZYTĘ

   Imię i Nazwisko
   Email
   Telefon
   Marka
   Model
   Przebieg
   Miasto:
   Proponowany termin
   Uwagi

   Wysłanie formularza nie jest jednoznacznie z umówieniem wizyty. Skontaktujemy się w ciągu 48h i potwierdzimy ostateczny termin wizyty.
   Masz pytania? Zadzwoń!
   +48 75 777 07 57