Z NAMI BEZPIECZNIEJ W PODRÓŻY

  Ubezpieczenia turystyczne

  Planujesz urlop w Polsce, a może wybierasz się na wakacje za granicą?
  Ze względu na cel Twojej podróży, warto odpowiednio się do niej przygotować.
  Możliwość wykupienia w naszej firmie ubezpieczenia turystycznego „Travel” – zagwarantuje bezpieczny i spokojny wypoczynek.

  Akcesoria samochodowe

  Czeka Cię dłuższa podróż samochodem?

  Sprawdź czy posiadasz obowiązkowe wyposażenie swojego samochodu:

   

  • Gaśnica (od 45,00 zł)
  • Trójkąt (od 24,49 zł)

   

   

  Z uwagi na bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów warto zadbać o wyposażenie dodatkowe. Co jeszcze warto wozić ze sobą w samochodzie?

  • Apteczka do pomocy doraźnej (od 45,00 zł)
  • Kamizelka odblaskowa (od 16,00 zł)

   

  Wybierz akcesoria, które przydadzą ci się podczas podróży:

  Letni płyn do spryskiwaczy – koncentrat 1:100 40 ml (od 8,00 zł)

  Koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy jest bardzo skutecznym środkiem czyszczącym szyby samochodu. Usuwa brud, pozostałości owadów, pozostałości tłustych plam w ciągu kilku sekund nie uszkadzając lakieru ani części wykonanych z tworzyw sztucznych czy gumy. Pamiętaj, że widoczność z samochodu przyczynia się znacząco do poprawy bezpieczeństwa w czasie podróży.
  Koncentrat należy zmieszać z czystą wodą w proporcji 1:100. Można to zrobić na dwa sposoby: wlewając koncentrat bezpośrednio do zbiornika na płyn do spryskiwaczy i uzupełniając wodą, lub mieszając składniki w osobnym pojemniku i wlewając gotową mieszankę do zbiornika. Koncentrat 40 ml pozwala przygotować 4 l płynu do spryskiwaczy.
  Ograniczenia: tylko do celów, dla których środek jest przeznaczony. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Pojemność: 40 ml)

  Zestaw letnich kosmetyków (od 60,00 zł)

  W skład zestawu wchodzą: żel do czyszczenia obręczy kół 500 ml, środek do usuwania owadów i czyszczenia powierzchni szklanych 300 ml, letni płyn do spryskiwaczy – koncentrat 1:100 40 ml + gąbka.
  Instrukcje użytkowania znajdują się na każdym środku. Wszystkie kosmetyki samochodowe Škoda przeszły rygorystyczne testy i badania, co gwarantuje ich wysoką skuteczność, a jednocześnie, nieszkodliwość na różne powierzchnie Twojego samochodu.
  Sposób użycia: w zależności od rodzaju produktu.
  Ograniczenia: tylko do celów, dla których środek jest przeznaczony – patrz instrukcja obsługi. Nie używać do czyszczenia tapicerki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.)

   

  Środek do usuwania owadów i czyszczenia powierzchni szklanych 500 ml (od 30,00 zł)

  Środek do usuwania owadów i czyszczenia powierzchni szklanych jest skutecznym środkiem do usuwania pozostałości owadów, pyłków lub ptasich odchodów z szyb, karoserii i plastikowych elementów samochodu.
  Środek usuwa wszelkie zabrudzenia bez ryzyka uszkodzenia powierzchni samochodu i nie pozostawiając matowych plam. Środek ma bardzo dobrą przyczepność nawet na pochyłych powierzchniach. Stosować tylko na zimnych powierzchniach. Podczas użytkowania, należy zawsze stosować się do instrukcji podanych na etykiecie pojemnika.
  Ograniczenia: tylko do celów, dla których środek jest przeznaczony. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Pojemność: 500 ml)

   

  Środek czyszczący do deski rozdzielczej 250 ml (od 30,00 zł)

  Środek do czyszczenia deski rozdzielczej jest emulsją wysokiej jakości, która odświeża kolory oraz utrzymuje i konserwuje wszystkie elementy plastikowe. Utrzymuje powierzchnię plastikową o wyglądzie satyny i zabezpiecza przed kurzem, brudem i wodą.
  Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Nałożyć równomiernie za pomocą szmatki bawełnianej na czystą powierzchnię i delikatnie przetrzeć. Środka należy używać jednorazowo tylko na większych powierzchniach.
  Ograniczenia: tylko do celów, dla których środek jest przeznaczony. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Pojemność: 250 ml)

  SERWIS PRZED PODRÓŻĄ

  Zadbaj o klimatyzację w swoim aucie

  Jeżeli chcemy podróżować przyjemnie i zdrowo, musimy pamiętać o tym, że klimatyzacja wymaga zabiegów kosmetycznych. Nie można pozostawiać jej samej sobie, licząc na to, że wszystko jest dobrze. Pamiętaj, że ze względu na wybraną metodę czyszczenia układu klimatyzacji musi zostać połączona z wymianą filtra kabinowego, bez tego nie uda się usunąć z auta wszystkich źródeł bakterii.

  Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego już od 220,00 zł

  Pamiętajmy, że jakość powietrza w kabinie naszego samochodu ma wpływ na nasze zdrowie.

  Zadbaj o wycieraczki w swoim aucie

  Wycieraczki samochodowe to dla wielu drobiazg, o którym bardzo często zapominamy. Zużyte pióra wycieraczek zamazują szybę i znacznie ograniczają widoczność, a przecież sprawna praca wycieraczek jest konieczna, by zapewnić dobrą widoczność. Przed podróżą warto sprawdzić stan wycieraczek w samochodzie, to kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy.

  Pamiętajmy, odpowiednia widoczność to bezpieczeństwo.

  Sprawdź stan techniczny twojego samochodu

  Zanim wyruszymy w długą podróż powinniśmy także sprawdzić ogólny stan techniczny samochodu, nawet jeśli samochód jest regularnie serwisowany.

  Zachęcamy do kontaktu z naszym działem Contact Center, który dopasuje wizytę pod kątem jej zakresu i czasu trwania.

  Umów wizytę w serwisie

   Imię i Nazwisko
   Email
   Telefon
   Marka
   Model
   Przebieg
   Miasto:
   Proponowany termin
   Uwagi

   Wysłanie formularza nie jest jednoznacznie z umówieniem wizyty. Skontaktujemy się w ciągu 48h i potwierdzimy ostateczny termin wizyty.
   Masz pytania? Zadzwoń!
   +48 75 777 07 57